The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
»  Намисли си число от 1 до 20
Ивицата .. EmptyЧет Апр 12, 2012 11:01 am by Елена Гилбарт

» "McDonalds" ..
Ивицата .. EmptyПон Апр 09, 2012 8:15 pm by Викторя

» Другарче за РП
Ивицата .. EmptyПон Апр 09, 2012 8:05 pm by Викторя

» Нашите приятели.
Ивицата .. EmptyСъб Мар 24, 2012 7:06 pm by Викторя

» Търся си БФФ
Ивицата .. EmptyВто Мар 06, 2012 6:58 am by Викторя

» Къщата на Дженифър
Ивицата .. EmptyСъб Мар 03, 2012 6:08 pm by Бела Лав Хюит

» Ивицата ..
Ивицата .. EmptyСъб Мар 03, 2012 11:22 am by Викторя

» Трети март
Ивицата .. EmptyСъб Мар 03, 2012 10:41 am by Викторя

» Търся си гадже
Ивицата .. EmptyСъб Мар 03, 2012 9:38 am by Викторя

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 12, на Сря Ное 17, 2021 11:58 am
Poll

Харесва ли ви форума

 
 
 

Вижте резултатите

Админи
Ивицата .. UasTz
~~~
Ивицата .. Mk6Pp
~~~
Ивицата .. 0zUgV

You are not connected. Please login or register

Ивицата ..

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Ивицата .. Empty Ивицата .. Нед Фев 26, 2012 2:44 pm

Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson
Admin
Admin

Ивицата .. Seven-Mile-beach

https://dontbiteyourfriends.bulgarianforum.net

2Ивицата .. Empty Re: Ивицата .. Вто Фев 28, 2012 6:02 pm

Бела Лав Хюит

Бела Лав Хюит
Moderators
Moderators

Стоях си в нас и си говорих с Дженифър на компютъра.Беше ми скучно и и предложих да се разходим някъде.Тя се съгласи и ме попита къде.Аз се замислих и предложих да отидем на плажа.Тя много хареса идеята и решихме да тръгваме.Облякох си банския и тръгнах.След малко бях там.Дженифър вече беше отишла и ме чакаше.Аз и се извиних,че съм закъсняла.Тя каза,че няма нищо и ми предложи да се изкъпем в морето.Аз се съгласих и влязохме във водата.Стояхме доста време и излязохме.Седнахме на пясъка и се заговорихме.Тогава видяхме две много сладки делфинчета.Бяха много красиви.Гледахме ги доста време докато някрая си тръгнаха.С Дженифър се разходихме по плажната ивица за да разгледаме.Аз казах на Дженифър,че много се радвам,че е дошла защото иначе щеше да ми е много скучно в къщи.Тя ми каза,че и тя се радва да дойде защото мнго и харесва.Върнахме се на нашето място и се заговорихме на пясъка.

3Ивицата .. Empty Re: Ивицата .. Сря Фев 29, 2012 11:04 am

Викторя

Викторя
Admin
Admin

Докато си бях вкъщи ми беше много тъпо.С Бела решихме да излезем на плажа за да се поразходим.Аз пристигнах много преди нея.Когато тя дойде,ми се извини че е закасняла.Тръгнахме към водата,навън беше над 30 градоса и изкахме да се разхладим.Стояхме във водата дълго време.Когато излязохме отидохме да се подсушим.Докато седяхме на пясъкън,видяхме две много сладки делфинчета.Когато те отминаха аз попитах Бела дали иска нещо за пиене,тя каза че иска.Аз отидох до кафенето на плажа и взех два ледено студени коктейла.Върнах се при нея и и го подадох.Моят беше коктейл от манго а нейният,от диня.Когато си изпихме коктейлите станахме за да се поразходим.

4Ивицата .. Empty Re: Ивицата .. Чет Мар 01, 2012 5:24 pm

Бела Лав Хюит

Бела Лав Хюит
Moderators
Moderators

Коктейла от диния найстина много ми хареса.Изпих го с удоволствие.Благодарих на Дженифър,че ми го донесе и тя каза,че няма защо.На плажа много ми харесваше но си мислих вече да си ходим.Преди това отидох до кафето на плажа за да купя пържени картофки със сирене и за двете.Дженифър много ги хареса.Прекарахме си целият ден на плажа и вече решихме да си тръгваме защото беше доста късно.По пътя доста ужадняхме защото решихме да направим две обиколки на ивицата преди да си тръгнем.Дженифър много се измури но и аз бях много изморена.Върнахме се на нашето място за да постойм още малко на плажа защото Дженифър не искаше да си ходим.Беше и много приятно на плажа.Прекарахме цвлия си ден на плажа.Но много се чудих къде да отидем другата седмица.Дженифър доста си мислеше да отидем на кино.Аз също исках.Но все още бяхме на плажа.

5Ивицата .. Empty Re: Ивицата .. Съб Мар 03, 2012 11:22 am

Викторя

Викторя
Admin
Admin

Вече беше станало късно Бела живееше далече от плажа.Поканих я тази вечер да дойде да спи у нас.Тя се съгласи.Тръгнахме мъм колата ми.Когато пристигнахме аз отключих вратата и влязохме вътре.През целя ден Бела беше тъжна.Седнахме на дивана,и аз започнах да я разпитвам защо е тъжна.Тя помълча няколко секунди и накрая ми каза:
-Скъсах с гаджето си.Аз я прегърнах,и и предложих нещо за пиене.Знаех че когато Бела е разтроена си дави мъката с алкохол.Отидох до кухнята ми и взех-вино,и мартини.Най-напред отворих виното и и сипах в чашата.След това сипах и на мен.Взех дистанцьнното за да пусна телевизора.Но не даваха нищо интересно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите