The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
»  Намисли си число от 1 до 20
Бар "Variety" EmptyЧет Апр 12, 2012 11:01 am by Елена Гилбарт

» "McDonalds" ..
Бар "Variety" EmptyПон Апр 09, 2012 8:15 pm by Викторя

» Другарче за РП
Бар "Variety" EmptyПон Апр 09, 2012 8:05 pm by Викторя

» Нашите приятели.
Бар "Variety" EmptyСъб Мар 24, 2012 7:06 pm by Викторя

» Търся си БФФ
Бар "Variety" EmptyВто Мар 06, 2012 6:58 am by Викторя

» Къщата на Дженифър
Бар "Variety" EmptyСъб Мар 03, 2012 6:08 pm by Бела Лав Хюит

» Ивицата ..
Бар "Variety" EmptyСъб Мар 03, 2012 11:22 am by Викторя

» Трети март
Бар "Variety" EmptyСъб Мар 03, 2012 10:41 am by Викторя

» Търся си гадже
Бар "Variety" EmptyСъб Мар 03, 2012 9:38 am by Викторя

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 12, на Сря Ное 17, 2021 11:58 am
Poll

Харесва ли ви форума

 
 
 

Вижте резултатите

Админи
Бар "Variety" UasTz
~~~
Бар "Variety" Mk6Pp
~~~
Бар "Variety" 0zUgV

You are not connected. Please login or register

Бар "Variety"

3 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

1Бар "Variety" Empty Бар "Variety" Пон Фев 27, 2012 8:52 pm

Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson
Admin
Admin

Бар "Variety" Paparazzi_bar_in_warsaw

https://dontbiteyourfriends.bulgarianforum.net

2Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 10:15 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Седнах на бара имах нужда от едно питие и то от хубаво питие. Скоро пред мен имаше едно хубаво уиски,отлежало. Не очаквах никой да дойде но както винаги знаех,все някой от някъде изненадващо,щеше да се появи. Бях се отървал от Клаус и сега не ме интересуваше.

3Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 10:25 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Разхождайки се по улците на града видях група сладури да влизат в един клуб.
"Защо пък не?"-помислих си.
Пресякох улицата и влязах в заведението след момчетата. "Туко виж не си тръгна сама" каза едно гласче в мен. Седнах на бара и си поръчах чиста водка. Не обичах да разреждам алкохола.
Огледах заведението. От другата страна на бара седеше момче, което привлече вниманието ми. Познавах го от някъде, но не можех да се сетя от къде. Взех чашата си и заобиколих бара. Там седеше Стефан Салваторе ,до колкото имах спомен той беше по малко забавния от братята и доста по миличкия...
-Я виж ти. Не очквах да те видя тук.-казах му аз

4Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 10:47 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Обърнах се към някой който ме заговори,сега идея нямах кой е. Елена ли? Премигнах,като се обърнах отново към пиенето си. Май пих много и ми се привиждаше:
-Какво питие ми даде?
Погледнах го сякаш беше халюциноген. Привиждаха ми се миражи.

5Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 10:58 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

- Ъъ добре ли си ? Да не би нещо да ти се е случило ? - казах му аз и се засмях , а след това си поръчах една водка с мартини , харесваше ми не беше лошо. След това объернах погледа си към него и се засмях
-Какво сега мислиш ,коя от двете съм Катерина или Елена ? – един подигравателен смях се откъсна от устните ми , а след това се обърнах към бара поглеждайки поставеното питие пред мен, мятайки една чаровна усмивка към бармана , а след това му намигнах и отново се обърнах към Стефан
-Е реши ли коя съм от двете?

6Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 11:04 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Какво значение има коя си Елена или Катерина и от двете не ми е сега.
Станах от бара,като се преместих на една маса в дъното,надявах се да не дойде,защото не ми беше до нито една от двойничките сега в този момент. Дали обичах Елена,може би я обичах но не ми беше до никой сега. Огледах хората в бара,беше един обичаен и скучен ден.

7Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 11:10 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Проследих го с поглед чудейки се аджеба , тоя за кой се мислеше някакво вчерашно вампирче . Отидох и седнах най-нахално на масата до него ,а след това казах
-Слушай сега внимателно , нито съм ти Елена нито съм ти Катрин. Те са двойнички на мен , а аз съм оргинала , Първата Петрова и единсвтената – засмях се и го погледнах в очите. А след това отпих от уискито си
-А ти найстина си толкова скучен ,за колкото те описваха. Още ли ядеш зайчета скъпи или си минал вече на по приятни храни ? И нормални за нас вампирите – погледнах го отново , а след това погледа ми се разходи почти навсякъде по дансинга ,но не намерих нищо което да ми хаване окото до такава степен ,че да ми е интересен колкото в момента ми беше интересен Стефан..

8Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 11:14 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Сега бях още по объркан оказа се че има три. Това беше повече от колкото можех да си въобразя. Нямаше по гадно нещо от това да имаше трета като нея. Присвих очи отпих от уискито си. Щях да правя същото което правех и с останалите. Пълно игнориране все едно не беше там,все едно нямаше никой до мен или на моята маса. Пиех си от уискито,което прогаряше гърлото ми.

9Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 11:20 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

-Игнориране а ? Смешен ставате господин Салватор – казах аз и с е засмях поглежадайки го, а след това просто не ми беше много интересен в момента той найстина минаваше границите на скучното
- Хайде Стефан не се прави ,че ме няма ,аз не съм ти нито Катерина нито Елена , даже не те и харесвам ,което е малко страмно де ,но пък какво да се прави – казах му аз и се засмях на нов асметка

10Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Сря Фев 29, 2012 11:28 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Както не ме харесваш,какво търсиш тук,нямаш ли по интересни неща. Занимавай се с клоуна на семейството Деймън,той ще те забавлява по истински. Ще си ходите из града и ще си прекършвате човешки глави,от глава на глава.
Присвих очи,наистина не ми бе до нея днес:
-Не ми е до която е и да било двойничка ,писна ми...

11Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 12:38 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

-Слушай ме сега глупаво момченце , аз не съм двойничка , аз съм оригинал има една огромна разлика - казах му аз и го погледнах присвивайки очитси. А след това поклатих глава и се засмях
- Ако съм искала да се занимавам с скъпото ти братче ,да не съм идвала тук - намигнах му аз , а след това добавих
- А до колкото си спомням ти самия ,вече не си момчето за пример на татко ,и самия ти си се върнал към старите навици ,нали захарче? - казах аз и се засмях не му било до мен ,или която ид а е от двойничките ,о колко интереснои

12Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 12:46 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Като знаеш,какво се е случило,защо ме питаш,какво става,нали всичко знаеш. За това не съм ти интересен.
Оставих чашата на масата:
-Отивам да гоня зайчета!
Казах,като тръгнах към изхода.

13Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 1:36 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Отидох до него и го спрях на вратата
- Хайде стига сърдитко , какво си се зацупил . Направи си малко купона и какво като не папкаш вече зайчета ? -попитах го аз и го погледнах повдигайки едната си вежда , а една малка леко скрита усмивка се появи на лицето ми. Беше сладък когато е ядосан ,но това не ми пречеше де..

14Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 1:42 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Тези зайчета са ви излезли на пъпа на теб и на брат ми. Като ви се яде толкова отидете и си хванете в гората.
Обърнах се към нея:
-Колко пъти трябва да ти намекна,че не искам да имам нищо общо с теб или с която е и да е друга двойница. Намери си друго занимание,от това да вгурчаваш живота на хората.

15Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 1:59 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

- Колко пъти трябва да ти намекна ,че не съм двойник и определено не съм Елена и Катрин? - отговорих на въпроса му с въпрос ,беше голям заядливко , а аз нищо не правех просто си говорех с него , е може от време на време да звучеше заядливо ,но опредлено нямах намерени за това
- Аз зайчета не папкам - намигнах му аз и се усмихнах леко детски

16Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:03 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Премигнах бавно,което беше сигнал на това,че ми бе доста антипатична:
-И какво предлагаш да правим,аз искам да изпия само едно питие,без да ми говориш,можеш ли да мълчиш?
Попитах аз като я погледнах в очите:
-Искам да изпия едно питие без съркъстични подмятания и нагло държание.

17Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:08 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

- Да мога - казах му аз и се подсмихнах леко ,просто се върнахме на масата и аз само кимнах на бармана да ни донесе по още едно ,но не казвах нищо ,добре ,щом нямаше да говорим нямаше . Отпих от питието си когато го донесоха на масата и просто заразглеждах наоколо ,като от време на време мятах и по някой друг поглед на Стефан . Ето той не говореше аз не говорех ,сега сигорно беше вече доволен, Никой не говореше - засмях се на тази си мисъл и след това погледа ми продължи да разглежда околните и да им се чуди как можеха да нямат толкова вкус ..

18Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:13 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Държах чашата си и бях доволен,не можех да повярвам че някоя от тях трите може да мълчи. Явно тази бе най-умната от трите. Облегнах се назад на канапето или по скоро на креслото,като накарах леда в чашата ми да заудря ои стените на чашата.
Идилия,някоя бе тук и мълчеше и не създаваше проблеми.

19Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:21 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Подсмихнах се ,каква ирония само , а аз би трябвало да бъда лошата тук.поклатих глава и изпих уискито си на екс ,а след това го погледнах отново. Той да не би да се беше побъркал ...това мълчание вече ставаше толкова тягостно ,че не можех аз самата да намеря думи за него. Просто не можех да разбера защо трябваше да е толкова скучно и мълчаливо ,не можеше ли просто да бъде забавно..Отново погледнах към бармана ,поръчвайки си ново питие , а след това погледнах русокосия ,с който така обичаше да мълчи и да бъде скучно или може би беше вечено в лошо настроение... Беше лош ,но това ми харесваше ..

20Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:25 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Все пак реших да наруша мълчанието така или иначе,щеше да проговори,за това реших да съм аз първия който ще проговори.
-Защо си тук?
Беше най-любопитния ми въпрос:
-Интересно ми е защо сега си решила да се появиш?

21Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:31 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Рим,Лондон,Монте Карло,Мадрид,Прага,а сега и старият Мистик Фолс...някога изобщо щях ли да се изморя и да се установя на едно място?Всички тези градове посетени за отрицателно време.Започвах наистина да се опасявам за себе си.Напоследък нищо не ми беше интересно и нищо не успяваше да ме задържи на едно място повече от три дена.Винаги си намирах извинение и изчезвах от града - или беше прекалено шумен,или прекалено пуст,или нямаше забележителности.В крайна сметка винаги след себе си оставях по дузина разбити сърца и малко повече трупове.В този град не мислех да се държа по-различно.Просто карах по вече утвърдения маршрут.
Още със слизането от самолета почувствах някаква странна енергия.Напоследък усещах и виждах някой доста интересни неща,които до сега не бях забелязвала и заради това бях нащрек.Въпреки това старият Мистик Фолс си оставаше мое родно място и го ценях като град,макар че да бях на мнението,че напоследък е станал доста скучен.
- А защо трявба да има някаква причина да се появявам. Аз не съм Катрин, Стефан. Просто това място ми беше липсвало , и исках да се прибера у дома. Повярвай ми аз не съм тази ,която идва с цел за да съсипе или унищожи нещо - казах му аз намигвайки му , а след това отпих от питието си..

22Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:41 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Подпрях двете си ръце на масата,като се приближих към нея. Това да го бях видял нямаше да го повярвам:
-Защо ли не са наследили другите ти двойнички това качество,опрелено ще е полезно. Но дори и да не искаш да го съсипваш,само с присъствието си го правиш. Толкова бе трудно да се справим с две двойнички,а сега се появява и трета.
Погледнах я в очите.
-У дома...
Поклатих глава.

23Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 2:53 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Приближих се по близо към него ,бях на половината на масата и съвсем леко разтояние ни делеше.
- Виж сега кръвта ,която тече във мойте вени , кръвта на оргиналната Петрова ,не може просто ей така да потече и в техните. Просто след толкова хиляди години ,няма как да имат абсолютно чистата кръв на Петрови, а да не говорим пък за характера им. - казах му аз ,а след това се отдръпнах назад облягайки се на облегалката на фотьола и поглеждайки го в очите , устните ми се накривиха в една лека усмивка..
- Просто Катрин и Елена ,никога няма да бъдат мен , а те двете винаги ще бъдат еднакви -засмях се при мисълта ,че дори правеха една и съща грешка с двамата братя , и Елена вървеше по стъпките на Катрин , а Катрин хах тя не можеше да намери просто правия път. Понякога си миля ,че Клаус трябваше да я убие още тогава ,но онази жена и помогна..

24Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:00 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Както се казва първата е по добра от другите.
Ах,как не ми се искаше да вярвам в това.
-Беше ми приятно да си поговорим Шарлот но ще се прибирам вече изморих се от вас трите. Каквото и да ми говориш не вярвам на нито една от вас трите. Защото дори и да си първата може да си също толкова измамна колкото всички следващи.
Хората от край време се опитваха да клонират хора,а природата си го правеше сама. Станах,като тръгнах към входа.

25Бар "Variety" Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:06 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

О,о определено тази игра на котка и мишка ,ама никак не ми допадаше. Какво се очакваше от мен , да го гоня като зайче , ха да му приличах да лисица.. Поклатих глава не разбиращо ,просто с него явно нещата нямаха да станат така , а аз щях да си го гоня до край време, тъкмо си мислех ,че може и да започвам да го харесвам , а както казват хората ,той се изсра на метеното.Поклатих глава и си изпих питието на екс, а след това станах и излезнах от бара. Виждайки го да седи облегнат на стената и да блее нанякъде
- Ти нали се прибираше ? - попитах го аз приближавайки се към него ..
- Само едно ще ти кажа Стефан ,незнам какво толкова са ти направили Елена и Катрин ,но не всъщност знам..Но аз нямам нищо общо с това ,което те са ти причинили . За това ако обичаш спри да си го изкарваш на мен ! - казах му аз и му обърнах гръб запътила се някъде надолу по тъмната уличка..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите