The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
»  Намисли си число от 1 до 20
Бар "Variety" - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 11:01 am by Елена Гилбарт

» "McDonalds" ..
Бар "Variety" - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 8:15 pm by Викторя

» Другарче за РП
Бар "Variety" - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 8:05 pm by Викторя

» Нашите приятели.
Бар "Variety" - Page 2 EmptyСъб Мар 24, 2012 7:06 pm by Викторя

» Търся си БФФ
Бар "Variety" - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 6:58 am by Викторя

» Къщата на Дженифър
Бар "Variety" - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 6:08 pm by Бела Лав Хюит

» Ивицата ..
Бар "Variety" - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 11:22 am by Викторя

» Трети март
Бар "Variety" - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 10:41 am by Викторя

» Търся си гадже
Бар "Variety" - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 9:38 am by Викторя

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 12, на Сря Ное 17, 2021 11:58 am
Poll

Харесва ли ви форума

 
 
 

Вижте резултатите

Админи
Бар "Variety" - Page 2 UasTz
~~~
Бар "Variety" - Page 2 Mk6Pp
~~~
Бар "Variety" - Page 2 0zUgV

You are not connected. Please login or register

Бар "Variety"

3 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

26Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:14 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Какво искаш от мен,защо въобще си тук. Знаеш за мен,защо не ме подмина,защо идваш да говориш с мен,когато не ми пука нито за теб нито за който и да било?
Е,не бе така,пукаше ми само на тях им бе лесно да блуждаят,като пепруди от цвят на цвят и да не знаят от кой нектар да пият:
-Живота ми е достатъчно скапан за да има и още една в тази шибана тройка. Върви и спести време,влюби се в Деймън и ме остави намира.

27Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:24 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

-Какво искам ли ,от къде знаеш ,че искам каквото и да било от теб Стефан. А и да искам нещо от къде знаеш ,че не е добро или просто ,защо не помислиш малко дали просто не искам да ти докажа ,че не всички сме еднакви? – попитах го аз и го погледнах в очите. Личеше си колко беше наранен , особено когато спомена Деймън ,явно просто той найстина беше адски наране от свете ми двойнички ..
- Виж аз не искам да ходя при Деймън ,той е егоистичен ,садистичен , егонцентричен.. да продължавам ли да изброявам. Защо не помислиш малко Стефан и не е така винаги ти е пукало и винаги ще ти пука независимо какъв се опитваш да бъдеш. Дори и да искаш да бъдеш лошия не ти се получава ,не е в кръвта ти.. – казах му аз и поклатих глава ,говорих му съвсем спокой ,което много ме изненада не му се бях разкрещяла ,което също от една страна ме иненада ,но като че ли не смятах за нужно да се карам с него или да му се ядосвам ,той просто беше наранен..

28Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:35 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Не разбирах защо го прави,защо бе толкова заинтересована от ме,защо се опитваше да ме убеди в нещо което не вярвах в нещо за което не бях сигурен вече. Вярно е пукаше ми,винаги ми е пукало:
-Но аз съм вампир и това няма да се промени,както казваш ти в природата та ни е да сме лоши. Не съм избирал аз таз си съдба. Не искам и не харесвам нищо от това,че има още две като теб,още две като Елена.
Бях прекалено изморен прекалено наранен:
-Защо толкова те е грижа за мен?

29Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 3:50 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Погледнах го и поклатих глава
- Като мен точно две няма , на външен вид да но иначе не - казах му аз и го погледнах в очите . Аз самата не знаех защо се интересувах толкова от него ,и защо ми пукаше ,може би защото малко или много го харесвах или и аз незнам
- Може би защото има някой,който харесва теб ,и не се интересува от брат ти . Найстина и аз незнам Стефан ,просто нещо ме привлича към теб ,от доста отдавна само ,че когато аз отидех на едно място теб вече те нямаше.. - с кой акъл му казвах всичко това и аз незнаех ,от къде ми дойде да му го кажа ,защо не мислех..
- Може би има ,човек които е гонил теб , а не ти него - казах му аз и поклатих глава ,а след това извърнах погледа си от неговия..Нямах представа какво ме беше накарало да се размекна толкова ,и да проявя такава слабост.. Както се казваше може би найстина любовта беше най-голямата слабост на вампира

30Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 6:33 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Опитах се лицето ми да не се промени,да не покаже това,че бях някак привлечен от нея. Скрих го все пак,като погледа ми бе леден но въпреки това не думите ми не бяха резки и изпратени с злоба:
-Ти,тя и вие имате някакво странно обаяние. Пристигате и омагьосвате,завладявате и след това напускате хората,който ви обичат.
Думите ми сякаш минаха през мен:
-Съзнавам думите ти но ти съзнаваш ли,че няма за трети път да преживея това или по скоро няма да го позволя. Как може да искаш от мен?
Сърцето ми още бе смачкано и едва бях събрал частите от него,за да позволя отново някоя от тях трите да го стори.

31Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 6:43 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Седях и премигвах на парцали срещу него ,незнаех какво да му кажа . Знаех прекалено добре ,че е много наранен от Катрин и Елена ,но мамака му защо аз си го отнасях..
-Знаеш ли носи се една легенда ,че всеки мъж зърнал ли жена от рода Петрови се влюбва в нея ..Това е гадно ,но е вярно. - казах му аз и се засмях с нотка на горчивост в гласа , погледнах го в очите.
- Но ти Стефан не можеш да разбереш ,че аз няма да те нараня и сигорно за хиляден път ще ти кажа не съм Катрин да те манипулирам ,нито Елена да ти разбия сърцето - казах му аз а след това добавих
- Хайде де много добре ,знам че четеш мисли и ти много добре ,знаеш че ако съм ти мислела лошото или съм дошла с лоши намерения до сега да си го разбрал Стефан - казах му аз ,но не помръднах очите си от неговите ,нито пък мигнах ,просто седях и го гледах в очите.

32Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 6:52 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Не знаех наистина да и вярвам ли или не. Но се бях много изморен от тази игра.
-Няма да бързаме.
Това беше най-разумното решение:
-Ще го караме полека,наистина не искам да се окажеш още една грешка.
Давах трети шанс на себе си,но знаех,че щеше да е последния.

33Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 10:54 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Погледнах го и се усмихнах . А след това ,го хванах под ръка.
- Все още ли ще сме сериозни? - попитах го аз усмихвайки се лекичко , нали все пак щяхме да го караме бавно ..
- Найстина Госпидин Салватор ,аз не съм тях и няма да ти разбия сърцето като тях... - казах му аз а след това застанах пред него усмихвайки му се , и гледайки го в очите

34Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 10:58 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Хванах ръката и в моята,щях да и се доверя но това,щеше да е за последен път повече нямаше да има. За това просто я дръпнах към мен,като се оказа пред гърдите ми,доста близо:
-Е тогава нека се поразходим за да те доупозная.
Не направих никакъв жест повече никакъв жест по малко,оставих я да реши каквото иска тя.

35Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 11:06 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Усмихнах му се лекичко , усещах тялото му ,устните ми бяха на сантиметри от неговите , просто не можах да издържа и го целунах , нежно . Езичето ми се заигра с неговото и всичко това беше придружено с тръпки по тялото ми и ускоряване на пулса ми , така де ако въобще можеше да се усети де ,но аз знаех че вътршно той беше ускорен..

36Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 11:09 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Съвсем не очаквах това развитие на нещата. Усетих устните и до мен ме накара да потреперя от това ново и хубаво чувство. Ново ново... Да до някъде бе ново имаше надежда,че тя ще си остане за мен,че Деймън няма да се опита да ми я отнеме и че тя нямаше да се влюби в него.

37Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 11:52 pm

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Отлетих устни от неговите и се усмихнах ,гледайки го в очите.
- Искам да знаеш ,че никога няма да се влюбя в Деймън.И няма да те нараня - казах му аз и се загледах в очите му ,така ме пленяваха ,като че ли всяка една Петрова се влюбваше в някой от двамата братя или и в двамта ,но моето сърце можеше да бъде само на един и никога нямаше да съм като Катрин и Елена..

38Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Чет Мар 01, 2012 11:57 pm

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Усмихнах се само,като това бе знак че ми харесва и наистина нямаше да се противя повече но,като за начало,щях да бъда малко бдителен.
Запътих се към сепарето,като си поръчах едно уиски,а точно сега щяхме да си водим нормален разговор:
-Е разкажи ми за твоето начало или по скоро твоята история.

39Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 12:20 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Погледнах го леко стреснато , ето сега беше момента на истината ,усмихнах му се леко колкото можах , а след това си поръчах чаша уиски и я изпих на екс започвайки да му разказвам
-Отраснах в малко селце в нито бедно, нито богато семейство, но и нищо не ми е липсвало.Годините минаваха , когато навърших 18 родителите ми ме принудиха да се оженя за да продължа клана, но аз не исках да се женя, родителите ми ме притискатха и дори уговориха ден за сватбата с момче от друг клан.Ноща преди сватбата реших да избягам, дни без да се храня и без да пия вода, немопщна най-накрая се предадох и падах от коня.На другия ден се събудих в чужда стая ,не знаех къде са намирам ,но се появи едно момче ,каза че се казва Илайджа , и ме е намерил паднала до коня ми и с брат му Никлаус се били погрижили за мен. - започнах да си спомням аз ,а думите излизаха от устата ми ,без да спират ,спях за малко колкото да си поема въздух ,а след това отново продължих с разказа си.
- Минаваха дни седмици ,месеци докато един ден Илайджа не дойде в стаята ми и не ми разказа какво искал брат му от мен. Каза ми за рода ми ,но аз не повярвах особено когато ми каза ,че са вампири... - поклатих глава ,а с след това продължих. - В общи линий ,Илайджа ми даде да пия от кръвта му , а аз се жертвах уж за да разваля проклятието на Ник ,и сега той мисли ,че съм мъртва.. Илайджа ме спаси ,защото беше влюбен в мен , и както вие двамта с Деймън сте влюбени в Катерина Петрова и Елена Гилбърт така и те двамата бяха влюбени в мен ,но едия колкото и да твърдеше ,че ме обича ме уби.. И до ден днеше мисли ,че съм мъртва и не можа да разбере къде бе сбъркал ,а след случая с Катерина ,беше вбесен ,че нещо не е било както трябва... - поклатих глава през цялото време бях гледала в чашата си ,и най - накрая го погледнах в очите ,успявайки да се усмихна и добавяйки
- Онази вечер ,когато бяхте в Никлаус с Деймън , когато ви разказа за Татя , е разказа да мен. Те ме наричаха Татя. А от къде знам от Илайджа - казах му аз чакайки реакцията му ,незнаех как щеше да реагира ,но се надявах ,че няма да е в лощо настроение.

40Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 12:30 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Никога не бях очаквал такъв развой на нещата. Тази история бе толкова голяма и затъвахме още повече в отношенията на древните вампири. Би ми се искало нещата да са друго яче но за жалост това беше положението. Не бързах с реакцията си,защото не знаех как да реагирам,в главата ми се въртяха хиляди въпроси. Но нещата така или иначе започваха да ми се избистрят. През 100 години се раждаше една като нея,за това и бяха толкова. Сега вече разбирах всичко и нещата се подреждаха:
-Сега всичко ми стана ясно. Но не те ли е страх от Илайджа и от Клаус?
Присвих очи,защото ако някой от тях все още тъеше чувства към нея,аз бях прекалено нищожна пречка:
-А ти обичала ли си някой от тях двамата?

41Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 12:45 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Погледнах го ,защо винаги трябваше да обичаш някого. Поклатих глава ,да найстина единсветния когото бях обичала беше Ник ,но той ме предаде .
- Защо да ме е страх от тях Стефан? Не от Илайджа не ме е страх ,защото той ме спаси , и през всичките тези векове ,нито един път не ме предаде пред Клаус. - казах му аз и се усмихнах леко ,заглеждайки се в очите му
- А от Клаус не ме е страх от много отдавна не съм му нужна ,за каквото и да било и нямам никакво взимане даване с него. Е незнам дали ще ме убие ако ме види ,може би ,но със сигорност ще убие Илайджа заради предатеството му. - млъкнах за секунда , как трябваше да му отговоря на въпроса ,нямах какво да крия ,все пак това е било преди векове
- Обичах Никлаус ,но той ме предаде и никога не ме е обичал ,явно тогава всичко е било заради проклятието, също така никога не се бях замисляла ,че Илайджа е бил влюбен в мен ,докато не ме спаси . - казах му аз според мен това беше достатъчно , аз така или иначе никога не си бях играла и с двамта братя , всичко е ставало между тях , а аз просто незнаех..

42Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 12:52 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Поклатих лава в знак на разбиране,погледнах към чашата. Поне това бе хубаво,че бе искрена и не криеше нищо,така бях на ясно с нещата.
-Нямаш нищо общо с тях.
Погледнах я в очите:
-Нито една от тях двете не би ми разказала всичко в подробности,не и в такива подробности. Никоя не би се разкрила. Точно и за това всичко се разпадаше,защото те обичат да лъжат,обичат да са само привидно искрени.
Отпих от питието си:
-Това е хубаво,защото не искам да си имам вземане даване с Клаус или никой от тяхното семейство.

43Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 1:13 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

-Според мен ти си имаш достатъчно вземане даване с Клаус и с цялото му семейство..
Погледнах го повдигайки едната си вежда , а след това проговорих .
- Катерина никога не се научи ,че с лъжи и манипулаций няма да постигне нищо. Въпреки ,че винаги е постигала това ,което иска. Това не може да и се отрече . Но тя си остава една малка маниполативна Кучка.. Елена ,Елена в момента държи сърцата и на двама ви , и твоето и неговото. - казах му аз посочвайки към бара Деймън беше там , седеше с гръб към нас и се надявах да не ни види или да не дойде -А понеже Елена държи твоето сърце ,ти винаги ще виждаш нея в мен...което малко ме натъжава но... - леко поклатих глава и добавих нещо друго-Въпреки всичко обачи, ти би направил всичко за Деймън. Права ли съм Стефан? - попитах го аз , а след това погледнах отново към бара ,а него вече го нямаше в следващия момент се беше озовал пред мен
-Добър вечер дами и господа ,с коя си тази вечер малко братче? Коя си ти Елена или Катрин? - засмя се той и ме гледаше в очите. Реших да не го одостоявам с отговор

44Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 1:19 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Да права си той ми е брат но понякога не трябва да прекрачваш границата.
За вълка говорим,а той в кошарата. Обърнах се,само той ми липсваше в цялата картинка. Сега и на него трябваше да се обяснява 300 часа.
-Това не е нито Елена,нито Катерина. Запознай се с Шарлот но да те улесня това е Татя.
Ние така я знаехме,така щеше да улесни разговора.
-По добре не питай!

45Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 1:42 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Деймън ме погледна все едно съм призрак ,е то аз си бях де поне за някой.А след това само каза
- О не ми трябва да ме занимавате писна ми от онея двамата ,колкото по далече седя от древните толкова по -добре - а после се обърна към мен и ме попита
- А ти не би ли трябвало да си мъртва? Това ще е много интересно за Клаус ако го разбере - само свих очи ,а после го погледнах в очите и му казах
- Виж сега момченце ,Клаус вече толкова много векове не е разбрал ,гледай да си отвориш малката устичка и ти обещавам ,че ще я затворя за винаги!- той ми се нацупи насреща ,и ме погледна лошо ,но пък и аз не му отстъпвах. А след това отместих погледа си от неговия и погледнах на другата страна

46Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 1:47 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Меко казано ме напуши на смях извърнах се на другата страна,за да не види самодоволната ми усмивка. След като се овладях се обърнах към Деймън вдигнах рамене и казах:
-Предупредих те да не питаш.
Той си беше виновен но пък ми харесваше,че Шар не му остана длъжна и го скастри. Малко бяха тези който го правеха толкова успешно,защото замълча.
-Казах ти не е нито Елена нито Катрин,тя е на космични разстояния от тях...
Или поне така се надявах да остане.

47Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 1:58 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

- А ти от кога така я защитаваш? - попит аго той , а аз се обърнах отново към него гледайки го , а после се засмях
- А ти нямаш ли си друго занимание Деймън. Няма ли да ти се кара Катрин или може би Елена ,хайде тичай в детската градина и не ни занимавай със своята усоба - казах му аз леко надмено ,и му направих знак да се умете. Когато на Деймън му се кажеше той определено не искаше да го прави , а много мразех такива ,Стефан го предопреди да не пита ,а той си набута носа , сега продължаваше да седи подпрян на масата гледайки ме лошо ,но и аз можех да гледам лошо , но не ми се занимаваше в момента ,обърнах се към Стефан и му се усмихнах нежно ,и го погледнах в очите,
- Ти какво братче ,да не би сега и с третата да си се захванал.? Няма ли да ти стане в пвоече да ти взема и нея? - Деймън найстина прекаляваше ,изхъсках срещу него.
- А кой ти каза ,че аз искам да ме взимаш от когото и да било лиглио? Да не мислиш ,че всички умираме в краката ти ? И ти се каза ,аз не съм нито Катрин ,нито Елена! А сега може да се омиташ от тук

48Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 2:15 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Реших да си остана на мястото тя си се справяше отлично с него,за това не смятах аз да се занимавам с него. Просто беше доста излишно. Последните му думи бяха малко,като дежавю. Но доста неприятно:
-Слушай Деймън,прекалено съм мил в момента и нямам намерение да се занимавам с теб и да влизам в ролята на възпитател,който да ти покаже къде ти е мястото. Какво смятам да правя си е лично моя работа. Не ти се месих когато спеше с Катерина,не ти се месех когато целуна Елена,не ти се и меся когато преспа с Ребека но ако направиш нещо на Шарлот,ще се намеся и този път няма да ти хареса.
Погледнах го с лошия си поглед като стиснах зъби.

49Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 2:30 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Деймън отвърна на погледа му ,а след това ме погледна и мен подсмихна се ,а след това просто се обърна и си тръгна , а аз покалтих глава
- Определено никога не съм грешала за него ,като съм си мислила ,че е задник - казах аз като се обърнах към Стефан ,та то си беше така Деймън беше най - големия задник ,който можеше да същяствува ,въпреки че се носеха слухове ,че бил омекнал покрай Елена ,но като гледа си е същото лайно.Отпих от питието си и погледнах отново Стафан и му се усмихнах леко
- Спокойно ,аз никога не бих му се дала Стефан - казах му и сложих ръка върху неговата усмихвайки му се и гледайки го в очите
- Ще ми разкажеш ли каква беше точно историята за Ребека и Елена ? За тях така и не успях да разбера всичко

50Бар "Variety" - Page 2 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 2:36 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Не е трудно за обяснение,големия ми брат никога не се е държал,като голям брат.
Отпих от уискито:
-Много лесно за обяснение,когато се опитах да спася Елена и неговия задник,създавайки илюзията,че съм против тях,той се възползва от нея и я целуна. А,за Ребека явно е научил,че някога съм я харесвал и,както обикновено обича да прави с всички,който харесвам,е да преспи с нея,опитвайки се да нарани Елена.
Погледнах към Шар,не бях си дръпнал ръката и още бе на моята,само я обърнах и я хванах:
-Това е,просто обича да си вре работата там където аз съм си я врял преди това. Грубо но факт.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите