The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
»  Намисли си число от 1 до 20
Бар "Variety" - Page 3 EmptyЧет Апр 12, 2012 11:01 am by Елена Гилбарт

» "McDonalds" ..
Бар "Variety" - Page 3 EmptyПон Апр 09, 2012 8:15 pm by Викторя

» Другарче за РП
Бар "Variety" - Page 3 EmptyПон Апр 09, 2012 8:05 pm by Викторя

» Нашите приятели.
Бар "Variety" - Page 3 EmptyСъб Мар 24, 2012 7:06 pm by Викторя

» Търся си БФФ
Бар "Variety" - Page 3 EmptyВто Мар 06, 2012 6:58 am by Викторя

» Къщата на Дженифър
Бар "Variety" - Page 3 EmptyСъб Мар 03, 2012 6:08 pm by Бела Лав Хюит

» Ивицата ..
Бар "Variety" - Page 3 EmptyСъб Мар 03, 2012 11:22 am by Викторя

» Трети март
Бар "Variety" - Page 3 EmptyСъб Мар 03, 2012 10:41 am by Викторя

» Търся си гадже
Бар "Variety" - Page 3 EmptyСъб Мар 03, 2012 9:38 am by Викторя

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 12, на Сря Ное 17, 2021 11:58 am
Poll

Харесва ли ви форума

 
 
 

Вижте резултатите

Админи
Бар "Variety" - Page 3 UasTz
~~~
Бар "Variety" - Page 3 Mk6Pp
~~~
Бар "Variety" - Page 3 0zUgV

You are not connected. Please login or register

Бар "Variety"

3 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

51Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 2:49 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Това найстина прозвуча доста грубо ,но пък той си беше доста прав .Просто Деймън не само работата обичаше да си вре ами и носа..
- Е при мен няма да успее ,първо не е мой тип ,второ както каза в сърцето ми има място само за един не за двама, трето ами той е задник ,както вече оточних.. - казах му аз и леко се наведох над маста приближиавайки се към него. Устните ми бяха на савсем малко разстояние от неговите
- А и аз харесвам теб,не него - прошушнах аз като устните ми закачаха неговите ,докато изгоеарях всяка една дума ,а след това нежно го целунах

52Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 2:53 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Това също изглеждаше на малко дежавю,тези думи ги бях чувал и преди. Въпреки това отвърнах на целувките и. Вдигнах ръката си,като погалих бузата и. Истината беше,че още не можех да забравя Елена:
-Съжалявам,но искам да си наясно,че още не мога да си избия от ума си Елена. Няма да се върна при нея но все още всичко е толкова прясно. Искам просто да си търпелива,с времето ще се опитам да я забравя.
Исках да съм искрен не исках да я лъжа,защото и тя можеше да гу усети но думите бяха по силни.

53Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:03 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Знаех това много добре ,беше ми предлено ясно ,че не е забравил Елена ,както бях казала тя винаги ще е там в сърцето му ,дори и да се опитва да я забрави..
- Знам Стефан , и ще бъде търпелива - казах му аз и с едната си ръка погалих леко бузата му , а след това нежно му се усмихнах
- Това ми е пределено ясно ,че не си я забравил. Нормално е - усмихвах се бях радостна в момент а,че беше откровен с мен и не ме лъжеше.. След това отдръпнах едната си ръка и отпих от уискито си..

54Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:08 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Държах все още ръката и,като я целунах:
-Но моля те,каквото и да става не я споменавай,усещам и знам че сте различни,въпреки че на моменти виждам Елена в теб,ти си много по различна.
Погледнах я в очите:
-Освен,че си откровена,не ме лъжеш,си горда не отстъпваш и знаеш как да се защитиш. Хареса ми как се справи с брат ми,оставихте защото бях сигурен,че ти ще се справиш.
Отново докоснах с устни ръката и:
-Ще открия място за теб в сърцето си.

55Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:23 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Усмихнах му се ,определено се държеше като кавалер
- Сигорна съм в това - казах му аз и се усмихнах нежно, така или иначе не я познавах и честно не исках да я познавам. Една от тях да познавам ми бе напълно достатъчно. Усмихнах се нежно отново а след това бавно се отпуснах назад на стола. Имах чувството ,че всичко ,което му казвах го е чувал и друг път...
- Оставаше и да не знам как да се оправям за толкова векове съм се научила как да се самосъхранявам и да се оправям сама в живота - казах му аз и се усмихнах отново надигайки се напред и подпирайки едната си ръка на масата

56Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:28 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

Исках да скъся тази дистанция и да не се надига постоянно през масата. Станах,като и направих знак да ми направи място до меня. Сложих ръката си зад нея и се обърнах с лице,за да съм целия на разположението и.
-Така да се каже скъсих разстоянието.
Наведох се и докоснах устните и с моите.

57Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:37 am

Charlotte Petrova

Charlotte Petrova
Admin
Admin

Подсмихнах се лекичко ,и го целунах отново
- Знаеш ли много си сладък ,особено като се правиш на дженталмен, така де ти си един от истинските дженталмени,но в днешно време не ли обратното - усмихнах се и го погледнах в очите ,аз просто се шегувах не ,че не ми харесваше ,даже много ми харесваше да бъде дженталмен ,но пък на хората им беше страмно ,не че ме интересуваше и тяхното мненине но пъкк.. О за какво ги мислех всички тези глупости..Погледнах го в очите и отново докоснах устните си с неговите..

58Бар "Variety" - Page 3 Empty Re: Бар "Variety" Пет Мар 02, 2012 3:41 am

Стефан С.

Стефан С.
Вампир
Вампир

-Винаги съм бил джентълмен няма значение,какво е времето и как се е променило то.
Хванах ръката и,и я погалих с палец:
-Не смятам да го променям,според мен трябва да се държиш добре с една жена.
Погледнах в очите и:
-На който не му допада да не гледа.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите